دانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتی

دانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتی

دانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتی-موزیلا فایرفاکس (و یا به سادگی فایرفاکس) یک مرورگر وب-رایگان و منبع باز توسعه یافته توسط بنیاد موزیلا و شرکت تابعه آن، شرکت موزیلا است. فایرفاکس برای ویندوز، MacOS و لینوکس سیستم عامل در دسترس است، با فایرفاکس خود را برای آندروید در دسترس برای آندروید (که قبلا به فایرفاکس برای موبایل، آن را نیز بر روی سیستم عامل فایرفاکس قطع کرد). که در آن همه از این نسخه استفاده از موتور طرح مارمولک خانگی به ارائه صفحات وب، که پیاده سازی استانداردهای وب جاری و پیش بینی. نسخه اضافی، فایرفاکس برای iOS، در اواخر سال 2015 منتشر شد، اما این نسخه به این مارمولک خانگی با توجه به محدودیت های اپل محدود مرورگرهای وب شخص ثالث به موتور طرح مبتنی بر WebKit ساخته شده را به در iOS استفاده نمی کند.

دانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتی

فایرفاکس در سال 2002 تحت نام “محفل ققنوس” توسط اعضای جامعه موزیلا که می خواست یک مرورگر مستقل به جای بسته نرم افزاری موزیلا برنامه سوئیت ایجاد شد. حتی در مرحله بتا آن، فایرفاکس ثابت می شود محبوب با تست و برای سرعت، امنیت آن را مورد تقدیر قرار گرفت، و اضافه کردن فایرفاکس در مقایسه با مایکروسافت اینترنت اکسپلورر پس از آن غالب 6. فایرفاکس در نوامبر 2004 منتشر شد و با 60 بسیار موفق بود میلیون دانلود در عرض نه ماه، که اولین بار است که تسلط اینترنت اکسپلورر به چالش کشیده شد بود. فایرفاکس در نظر گرفته است جانشین معنوی از نت اسکیپ، به عنوان جامعه ی موزیلا توسط Netscape در سال 1998 قبل از کسب خود را توسط AOL ساخته شده است.

دانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتی

استفاده از فایرفاکس به اوج 32 درصد در پایان سال 2009 رشد، به طور موقت ساخت نسخه 3.5 محبوب ترین مرورگر جهان است. طریقه استفاده پس از آن در رقابت با گوگل کروم کاهش یافته است. در ژانویه سال 2016، فایرفاکس است بین 9٪ و 16٪ از استفاده در سراسر جهان به عنوان یک “دسکتاپ” مرورگر، و آن را دوم محبوب ترین وب سایت browser.Firefox هنوز هم مرورگر دسکتاپ محبوب ترین در کوبا، اریتره، و آلمان، با 85.93 ٪، 79.39٪، 37.01٪ و، از سهم بازار، به ترتیب. همچنین این مرورگر دسکتاپ محبوب ترین در بسیاری دیگر از countries.According آفریقایی به موزیلا، از دسامبر 2014 بود نیم میلیارد کاربران فایرفاکس در سراسر جهان وجود دارد. با اینترنت اکسپلورر به کاهش است، فایرفاکس مقام دوم در فوریه 2016 به عنوان یک مرورگر دسکتاپ است. دانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتیدانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتیدانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتیدانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتیدانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتیدانلود Mozilla Firefox نرم افزار مرورگر انترنتی

لینک دانلود :

نسخه های 32 بیتی :
دانلود نسخه ویندوز انگلیسی – 43 مگابایت
دانلود نسخه ویندوز تمام فارسی – 42.9 مگابایت

اطلاعات نسخه های 64 بیتی :
 دانلود نسخه ویندوز انگلیسی – 45.2 مگابایت
دانلود نسخه ویندوز تمام فارسی – 45.1 مگابایت

Like
Parsi

Author Parsi

More posts by Parsi