دانلود نرم افزار Xara Photo & Graphic Designer 365 12.5.0.48392

 

Xara عکس و طراح گرافیک است کاملا به سادگی بهترین و سریع ترین ارزش همه در یک بسته بندی گرافیک شما پیدا کنید. برای نقاشی و یا عکس کار، برای چاپ و یا وب گرافیک، آن را انتخاب مناسبی است. و Xara دست زدن عکس های طراحی ضربان برنامه های گرافیکی دیگر در بسیاری از جبهه: این بسیار، بسیار سریعتر، تولید فایل های است که می تواند تا 10x یا کوچکتر است. آن را می توانید چندین عکس با وضوح بسیار بالا با سهولت رسیدگی، حتی بر روی یک کامپیوتر نسبتا کم است. به طور کامل گرا شی معنی ویرایش عکس به طور کامل غیر مخرب، و با استفاده از بخشی از RAM مورد نیاز سایر محصولات. Xara طراح ارائه می دهد منحصر به فرد ویرایش غیر مخرب از عکس ها – که به معنی شما می توانید عکس خود را به عنوان چند بار ویرایش کنید که شما بدون از دست دادن کیفیت می باشد که طبیعی در برنامه عکس های دیگر است. طراح نیز در راه آن دسته و فروشگاه های عکس (با فشرده سازی lossless ویرایش عکس برداری، همراه با تعبیه JPEG اصلی) به این معنی که فایل های حاوی عکس می توانید هر نقطه از 3 تا 100 برابر کوچکتر از با دیگر برنامه های منحصر به فرد.

Xara طراح است پیچیده ترین، بالاترین موتور رندر بردار عملکرد در جهان است. کاملا به سادگی این باعث می شود آن را سریع ترین نرم افزار های گرافیکی یافت می شود. Xara طراح ابزارهای مستقیم اقدام به شما اجازه ایجاد جلوه های مانند شفافیت، سایه، اریب و یا پر شیب در روش تعاملی، سریع و بصری. هیچ تبادل منحرف – به سادگی بر روی شی بکشید! بسیاری از وظایف در و Xara نفع طراحی شده از بودن قادر به استفاده از کشیدن و رها کردن اصل است که حسی ترین راه از کار و زمان بهینه ساز عالی. این برنامه همچنین از کشیدن و رها کردن واردات از فایل های، از جمله عکس ها. به جای کشیدن خطوط در زمانی که شما در قرعه کشی، حرکت، چرخش و یا تغییر اندازه اشیاء، طراح ارائه می دهد جامد دستکاری شیء زندگی می کنند. تنها طراح به اندازه کافی سریع برای انجام این کار در گرافیک برداری پیچیده است.

در حال قادر به تغییر آنچه شما انجام داده اند در یک بسته گرافیکی بسیار حیاتی است. Xara طراح اجازه می دهد تا انصرافهای نامحدود، ساخت آزمایش آسان است. از ابزار زوم بزرگنمایی اجازه می دهد تا 25،000٪، مناسب برای کار دقیق. و آن را فوق العاده سریع و قطعنامه مستقل است. اگر این تصویر را در فتوشاپ با جزئیات هم ایجاد شد، فایل خواهد بود 2000 x 3000 اینچ، را صدها مگابایت از حافظه و فضای فایل. به عنوان یک طرح برداری از آن فقط 180Kbytes طول می کشد! و Xara معرفی جهان بردار برای اولین بار ضد aliasing را به حداکثر کیفیت صفحه نمایش است و هنوز هم یکی از پیشگامان با سریعترین، بالاترین کیفیت ضد aliasing موجود در هر برنامه طراحی.

Xara طراح نرم افزار (که قبلا به انجمن نرم افزار) بالا ما از محصول وسیعی است و شامل تمام ویژگی های قالب و طراح وب و عکس و طراح گرافیک. به علاوه آن را اضافه می کند ویژگی های اضافی است که طراحان نرم افزار نیاز دارید از جمله پشتیبانی از PDF / X، PANTONE® و جداسازی رنگ، چند هسته ای پشتیبانی پردازنده برای سرعت فوق العاده، افزایش یافته است واردات / صادرات فیلتر، یک نسخه حرفه ای از ابزار پانوراما عکس و بیشتر.

Xara طراح نرم افزار شامل یک کامل ‘ایجاد وب سایت از ویژگی های که شما را قادر به طراحی وب سایت های چند صفحه ای را با سهولت، از جمله خلاصه و اثرات پاپ آپ، نوار منوی و منوها، انیمیشن ها و ویدجت. یکی پیش نمایش کلیک کنید و آپلود FTP گنجانده شده است. این پیشرفته ترین WYSIWYG صفحه وب طرح در جهان است – و با هیچ مهارت های HTML مورد نیاز! و Xara عکس و طراح گرافیک و طراح نرم افزار ارائه یک راه واقعا آسان برای ایجاد انیمیشن های واقعا کارآمد فلش.

Xara طراح نرم افزار به شما می دهد آزادی کامل طراحی – با استفاده از کشیدن و رها کردن به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی قرار می دهد، در هر نقطه بر روی صفحه. و چیزهایی که به طور معمول دشوار برای رسیدن به در HTML یک ضربه محکم و ناگهانی در Xara طراح نرم افزار – به عنوان مثال متن با لبه های منحنی، متن و یا گرافیک در زاویه، متن جریان در اطراف اجسام – بدون مشکل! اما طراح نرم افزار برخی از ترفندهای هوشمندانه بیش از حد، تا همه چیز را آسان تر برای شما – در اینجا تنها تعداد کمی از چیزهایی که به شما زمان و مشکلات را نجات دهد: جریان متن مایع در اطراف اشیاء. آسان خلاصه، ریز و ایجاد پاپ آپ. تنظیم خودکار عکس ها را به وضوح وب درست؛ با یک کلیک تغییر رنگ تم سایت گسترده و سایه؛ تطابق رنگ خودکار از اشیاء وارداتی مانند دکمه. و دکمه ها و پانل های متن که به طور خودکار به عنوان به شما کشش تغییر متن.

همکاری با استانداردهای صنعت حیاتی است، بنابراین Xara طراح نرم افزار سایت ها سازگار W3C، مرورگر سازگار عبور (IE 5.5، فایرفاکس، سافاری، کروم) و XHTML، CSS استانداردهای مبتنی بر.
طراح ارائه می دهد پشتیبانی از طیف عظیمی از فرمت های فایل، ساخت آن آسان به تبادل کار خود را با دیگر کاربران و برنامه های. این شامل انواع بیت مپ مشترک (به عنوان مثال GIF، JPEG، BMP، PNG، TIFF، PSD، و عکس RAW) و انواع بردار کلیدی (PDF و AI / EPS، EMF و / WMF). برای متن Xara طراح از RTF (قالب متن غنی) و برای وب سایت های HTML و Flash.
Xara طراح دارای پشتیبانی کامل برای واردات و صادرات فایل های ادوبی فتوشاپ PSD شامل پشتیبانی از لایه ها. Xara طراح ارائه می دهد صنعت پیشرو در صادرات از، فایل های PDF بسیار جمع و جور فوق العاده تمیز (با پشتیبانی از پر رنگ فارغ التحصیل شد و تخت / فارغ التحصیل شفافیت). همراه با PDF از ویژگی های واردات..

لینک دانلود :

لینک دانلود ۱۳۱ مگابایت

Like
Parsi

Author Parsi

More posts by Parsi