دانلود نرم افزار سکایپ Skype

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

دانلود نرم افزار سکایپ Skype :

Skype یک برنامه کاربردی فراهم می کند که از چت تصویری تماس صوتی خدمات است. کاربران ممکن است مانند اسناد دیجیتال به عنوان تصاویر، متن، ویدئو و هر نوع دیگر تبادل، و ممکن است هر دو پیام های متنی و تصویری را انتقال دهد. اسکایپ اجازه می دهد تا ایجاد تماس های ویدئو کنفرانس.

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

اسکایپ بر روی یک مدل freemium است. بسیاری از این سرویس رایگان است، اما اعتبار اسکایپ و یا به اشتراک مورد نیاز است برای پاسخ تلفن ثابت و یا یک شماره تلفن همراه. در پایان سال 2010، در ماه فوریه سال 2012 بیش از 660 میلیون کاربر در سراسر جهان، با بیش از 300 میلیون نفر تخمین زده فعال در هر ماه تا ماه اوت 2015.At یک نقطه وجود دارد، به صورت همزمان آنلاین در اسکایپ سی چهار میلیون کاربر وجود دارد.

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

نخست در ماه آگوست سال 2003 منتشر شد، اسکایپ توسط مرد سوئدی، یک نیکلاس Zennström و مرد دانمارکی ادم Friis، در همکاری با Ahti Heinla، Priit Kasesalu، و جان تالین، استونی که باطن که در برنامه موسیقی به اشتراک گذاری KaZaA به هم مورد استفاده قرار گرفت، توسعه ایجاد شد. در سپتامبر 2005، ای بی اسکایپ برای 2.6 میلیارد $ به دست آورد.

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

در سپتامبر 2009، دریاچه نقره ای، اندرسن هورویتز و برنامه هیئت سرمایه گذاری بازنشستگی کانادا اعلام کرد کسب 65٪ از اسکایپ برای 1.9 میلیارد $ از eBay، که منسوب به شرکت ارزش بازار 2920000000 $. مایکروسافت اسکایپ در مه 2011 برای 8.5 میلیارد $ خریداری شده است. دفتر مرکزی تقسیم اسکایپ در لوکزامبورگ است، اما بسیاری از تیم توسعه و 44٪ از تمام کارکنان بخش هنوز در Tallinn و Tartu، استونی واقع شده است.

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

اسکایپ اجازه می دهد تا به کاربران برای ارتباط از طریق اینترنت از طریق صدا با استفاده از یک میکروفون، فیلم با استفاده از یک وب کم و پیام های فوری. اسکایپ به اسکایپ تماس را به کاربران دیگر رایگان می باشد، در حالی که تماس به تلفن ثابت تلفن ثابت و تلفن های همراه (بیش از شبکه های سنتی تلفن) از طریق یک سیستم حساب کاربری مبتنی بر بدهی به نام اسکایپ اعتباری شارژ می شود. برخی از مدیران شبکه اسکایپ در شرکت ها، دولت، خانه، و شبکه آموزش را ممنوع کرده اند، با استناد به دلایل مانند استفاده نامناسب از منابع، استفاده بیش از حد از پهنای باند و نگرانی های امنیتی.

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

اسکایپ در اصل شامل یک همکار به همکار و کلاینت سرور system.Skype ترکیبی به طور کامل توسط supernodes مایکروسافت عمل از ماه مه 2012 2013 افشای نظارت جمعی نشان داد که مایکروسافت سازمان های اطلاعاتی دسترسی نامحدود به supernodes و محتوای ارتباطات اسکایپ داده بود شده است.

دانلود نرم افزار سکایپ Skype

لینک دانلود :

دانلود لینک مستقیم

Like
1
Parsi

Author Parsi

More posts by Parsi