دانلود نرم افزار Hotspot Shield VPN Elite 6.20.17 همرا با کرک

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

 

 

اسپات شیلد VPN از لنگر worldâ؟ ™ ثانیه راه حل های امنیتی اینترنت مورد اعتماد ترین است. با بیش از 75 میلیون دانلود، اسپات شیلد VPN برای ویندوز امنیت ماشین های ویندوز بیش از هر VPN ها رقیب دیگر. اسپات شیلد VPN رایگان برای ویندوز امنیت جلسه مرور وب خود، محافظت هویت آنلاین خود را از ماموران ناظر رمز گذاری رمزهای عبور، اطلاعات خرید آنلاین، چت، و دانلود.

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

سفارشی امنیت اینترنت
اسپات شیلد VPN برای ویندوز نرم افزار امنیتی اینترنت سفارشی طراحی شده و به طور خاص برای کاربران سیستم عامل ویندوز توسعه یافته است. راه حل قرار دادی کار می کند یکپارچه در:
• ویندوز اکس پی
• ویندوز ویستا
• ویندوز 7
• ویندوز 8
• ویندوز 10

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

اسپات شیلد VPN رایگان برای ویندوز ارائه می دهد حفاظت در برابر بدافزار، فیشینگ و هرزنامه ها سایت. این امنیت آدرس IP توسط ISP خود را به شما اختصاص داده و به شما اختصاص یک آدرس جدید آمریکا IP. این باعث می شود ردیابی و یا نظارت بر فعالیت های آنلاین خود را در کنار غیر ممکن است.
دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

وب سایت در
دفاتر شرکت های بزرگ، مدارس، کالج ها و دانشگاه برخی از مکان های که نمیگذارد. ™ تی شما اجازه دسترسی به فیس بوک، یوتیوب، جیمیل، سایت های بازی و توییتر است. اسپات شیلد VPN برای ویندوز اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به تمام این سایت ها بدون هیچ گونه محدودیت. با اسپات شیلد، شما می توانید فیلترهای اینترنت است که محدود کردن دسترسی به فیس بوک و یا سایت های دیگر در محل کار یا مدرسه دور زدن، به شما دسترسی بدون سانسور به آنچه شما می خواهید.

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

گشت و گذار ناشناس:
حریم خصوصی و امنیت آنلاین دو تا از بزرگترین نگرانی های زمان فعلی می باشد. دیگر از جاسوسان و هکرها ردیابی فعالیت های آنلاین شما، ISP ها نیز فایل ورود به سیستم مربوط به تمام فعالیت های کاربر را نگه دارید. آن را مانند زندگی در یک خانه شیشه ای که در آن گرفت،. ™ دوباره همیشه به آسیب پذیری در معرض است. اسپات شیلد VPN رایگان برای ویندوز آدرس IP خود را محافظت می کند، پنهان موقعیت خود را از نه تنها جاسوسان بلکه از ISP خود را. شما قادر به مرور صفحات اینترنت به عنوان یک کاربر ناشناس در حفظ حریم خصوصی کامل. هکرها هیچ شانسی برای ردیابی شما را به کامپیوتر خود را با اسپات شیلد.

دانلود فیلتر شکن Hotspot Shield Elite

از Wi-Fi حفاظت عمومی
نقاط مهم عمومی از مکان های که در آن بسیاری از حملات آنلاین را در محل می باشد. مردم بی خبر و بدون محافظت نهایت از دست دادن هویت خود را آنلاین، رمز عبور، اطلاعات کارت اعتباری و دیگر اطلاعات حساس در هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و فرودگاه ها. نقاط مهم عمومی Wi-Fi را connections.Thismakes شبکه نا امن و محافظت نشده آن را آسان تر برای جاسوسان برای رهگیری داده های خود را در آن شبکه خاص است. اسپات شیلد VPN برای ویندوز پشتیبانی از ترافیک شبکه رمزگذاری شده که امنیت داده خرید آنلاین خود را، کلمه عبور، پیام های فوری و بیشتر از جاسوسان. این تضمین می کند که نه جاسوسان و نه ISP ها خود را قادر به نظارت، پیگیری و یا رهگیری فعالیت های وب خود را.

چه خبر:
به روز رسانی: وب سایت رسمی شرکت هیچ اطلاعاتی در مورد تغییرات در این نسخه فراهم نیست..

لینک دانلود :

لینک دانلود مستقیم  ۲۷ میگابایت

Like
400
Parsi

Author Parsi

More posts by Parsi