دانلود نرم افزار آرایش صورت AKVIS MakeUp 4.0.574.14313 (x64) Multilingual + Patch

 

AKVIS آرایش را بهبود می بخشد و می افزاید: پرتره زرق و برق به عکس ها، به آنها نگاه حرفه ای است. این نرم افزار اجازه می دهد تا شما را رتوش نقص کوچک در پوست، و آن را درخشان، زیبا، خالص و حتی، به عنوان شما می توانید در تصاویر هنری را ببینید. شگفت انگیز است که چه مقدار از یک چهره خوب می افزاید: به جوان کننده و زایش تا به یک نگاه!

عکسهای خود را ایده آل
شیک، عکس پر زرق و برق تبدیل شده اند که مشخصه از صنعت مد است. اما هر کسی نمی داند که قبل از یک عکس بازدید صفحات یک مجله، آن را به پردازش کامل قرار.

این ترفندها از عکاسان حرفه ای هم اکنون در دسترس برای همه!
فقط یک پرتره با آرایش AKVIS را باز کنید و با کلیک بر روی دکمه اجرای. این برنامه صاف خواهد، روشن، و تازه کردن پوست و تازه کردن پوست بدون تغییر جنبه های دیگر از عکس.

دنبال بهترین خود را در هر عکس
دو حالت وجود دارد – اکسپرس و پیشرفته. در حالت اکسپرس، شما می توانید از اصلاح تنها با یک کلیک با استفاده از تنظیمات پیش فرض، در حالی که در حالت پیشرفته، شما می توانید تن از پوست را انتخاب کنید دقیق تر با استفاده از ابزار قطره چکان و بازی با پارامترهای بیشتری برای پیدا کردن طلایی بین زرق و برق و انجام صحت.

علاوه بر این به روش اتوماتیک پوست صاف، برنامه نیز ارائه می دهد برخی از ابزار رتوش مانند: نقطه پاک، سفید کردن دندان، حذف قرمزی چشم، و دیگران.

پرتره رتوش
شما همچنین می توانید دستیابی به برخی از جلوه های ویژه، برای مثال یک B & W پرتره و یا اثر نور کلید بالا که ضربات سایه های خشن و در نتیجه حذف عیوب کوچک و سایه زیر چشم. ویژگی های صورت تبدیل به خوبی تعریف شده و پرتره را در بهترین نور به نظر می رسد.

پرتره کلید بالا
AKVIS آرایش می تواند به طرفداران شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها به منظور بهبود تصاویر پروفایل خود و اضافه کردن لمس زرق و برق به آلبوم مفید است. این نرم افزار ایده آل برای عکس ازدواج پردازش و یا عکس های جشن فارغ التحصیلی است. در چنین مناسبت های خاص مردم سعی به رسیدن به یک نتیجه مناسب – پرتره های بدون نقص از شرکت کنندگان اصلی.

چه خبر:
پشتیبانی از 4K و 5K صفحه نمایش با وضوح. رابط کاربری مدرن شده و فراهم می کند قابلیت های صفحه نمایش بهتر است. متون و آیکون های جدید (در حال حاضر بردار بر اساس) مقیاس درستی حتی بر روی صفحه نمایش با وضوح فوق العاده بالا!
این برنامه ارائه می دهد دو تم رابط: تیره و نور (سوئیچ در تنظیمات).

افزایش منطقه پیش نمایش سریع. در حال حاضر مقدار پیش فرض 600 پیکسل است، ارزش حداکثر 1000 پیکسل (قابل تنظیم در تنظیمات) است.
گزینه های چاپ جدید. در حال حاضر امکان چاپ تصاویر با وضوح بالا در صفحات متعدد.
این امکان را به نصب برنامه بر روی یک درایو غیر از C بر روی ویندوز.
بومی پشتیبانی 64 بیتی بر روی مک.
پشتیبانی از فایل های RAW است.
برخی از اشکالات با GPU، فرمت های تصویری، و اشتباهات دیگر برطرف شده است.

لینک دانلود :

لینک دانلود  ۵۷.۰  مگابایت

Like
Parsi

Author Parsi

More posts by Parsi