نحوه ارسال پیام بدون صدای اعلان در تلگرام

تلگرام اخیراً تأیید کرده است که این شرکت اکنون از 500 میلیون کاربر فعال پیشی گرفته است. فقط در ماه ژانویه ، پلت فرم پیام رسانی بیش از 90 میلیون کاربر جدید پذیرا شده است. این بعد از آن است که چندین کاربر WhatsApp به دلیل سیاست حفظ حریم خصوصی که به تازگی به روز شده است ، شروع به تغییر مکان کردند.

در حالی که تلگرام دارای چندین ویژگی است که کاملاً مشابه آنچه واتس اپ متعلق به فیس بوک ارائه می دهد ، برخی از ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد که شاید نتوانید آنها را در هیچ نرم افزار پیام رسانی دیگری پیدا کنید.

یکی از این ویژگی ها پیام خاموش است. این ویژگی که سال گذشته ارائه شد ، هدف آن کاهش صدا و نق زدن در اعلان های پیام جدید است. پیام خاموش به عنوان یک اعلان ظاهر می شود اما صرف نظر از وضعیت ویژگی مزاحم نشوید در تلفن گیرنده ، هیچ صدایی وجود نخواهد داشت.

اگر تازه وارد تلگرام شده اید یا فقط نمی دانید چگونه از این ویژگی استفاده کنید ، در اینجا یک راهنمای گام به گام برای همین مطلب آورده شده است.

ارسال پیام های خاموش در تلگرام

مرحله 1:

برنامه تلگرام را روی تلفن هوشمند یا کامپیوتر خود باز کنید.

مرحله 2:

اکنون ، به کسی که می خواهید یک پیام خاموش ارسال کند به پنجره چت مخاطب بروید.

مرحله 3:

در پنجره گپ ، پیامی را که می خواهید ارسال کنید تایپ کنید.

مرحله 4:

اکنون به جای فشار دادن دکمه ارسال ، دکمه ارسال را حدود سه ثانیه فشار داده و نگه دارید.

مرحله 5:

از بین گزینه هایی که در صفحه نمایش داده می شوند ، روی Send without sound (ارسال بدون صدا) ضربه بزنید.

  • اکنون ، پیامی که به مخاطب ارسال کرده اید در اعلان ها ظاهر می شود اما کاربر هیچ صدای اعلانی را نمی شنود. این به درد شما می خورد وقتی می دانید کاربر نهایی ممکن است مشغول باشد و پیامی که ارسال می کنید از اولویت بالاتری برخوردار نیست. به این ترتیب گیرنده پیام مزاحم نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید