آموزش راه اندازی مجدد آیفون 12

سری جدید آیفون 12 شگفت انگیز است و اگر به تازگی یکی از آنها را تهیه کرده اید ، آیفون 12 ، آیفون 12 مینی یا آیفون 12 پرو ، احتمالاً بهترین نسخه iOS 14 را خواهید داشت. اما این به این معنی نیست که iPhone از پاسخ دادن متوقف نخواهد شد. حتی اگر جدیدترین آیفون شما باشد ، ممکن است در صفحه برنامه دیگر پاسخ ندهد یا مسدود شود و نمی توانید آن را به طور معمول خاموش کنید. تا به حال سعی کرده اید که آیفون خود را مجدداً راه اندازی کنید؟

اگر آیفون شما پاسخ نمی دهد ، چه برنامه ای خراب شود یا اتفاق غیرمعمولی رخ دهد ، می توانید آن را مجبور به راه اندازی مجدد کنید. اگر آیفون 12 شما به طور عادی راه اندازی مجدد نمی شود ، در اینجا راهی وجود دارد که می توانید گوشی های هوشمند سری 12 آیفون را مجدداً راه اندازی کنید.

چگونه آیفون 12مجدد را اندازی کنیم.

برای راه اندازی مجدد آیفون 12 ، این مراحل را با دقت دنبال کنید.

1 : دکمه افزایش صدا را فشار داده و به سرعت رها کنید.

2 : بلافاصله پس از فشار دادن و رها کردن دکمه افزایش صدا ، دکمه کاهش صدا را فشار داده و به سرعت رها کنید.

3 : درست بعد از آن ، دکمه Side را فشار داده و نگه دارید (کلید روشن / خاموش).

4 : نگه داشتن دکمه Side را برای چند ثانیه ادامه دهید تا iPhone دوباره راه اندازی شود. وقتی آرم Apple ظاهر شد ، دکمه را رها کنید.

این تمام کاری است که شما باید انجام دهید تا iPhone 12 خود را مجدداً راه اندازی کنید. باید رمز عبور iPhone 12 خود را وارد کنید زیرا Face ID پس از شروع مجدد اجباری در دسترس نخواهد بود.

توجه: این مراحل برای راه اندازی مجدد تلفن های هوشمند سری 12 آیفون است. این برای iPhone X ، iPhone XS ، iPhone XR و iPhone 11 کار می کند ، اما برای مدل های iPhone غیر از این کار نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید