گفته می شود ال جی قصد دارد از بازار گوشی های هوشمند خارج شود.

ال جی ، شرکت کره جنوبی تلاش زیادی کرده است تا بتواند خود را در تجارت تلفن های هوشمند جا بیندازد اما اخیراً نتوانسته است جای خود را در بازار بگذارد. این سالها برای مبارزه با رقبای خود تلاش کرده است.

اکنون ، به نظر می رسد که این شرکت می تواند فروشگاه تجارت تلفن های هوشمند خود را تعطیل کند. طبق گزارشات ، مدیر عامل LG Kwon Bong-Seok به کارمندان خود اطلاع داده است که این شرکت در حال بررسی تغییرات بزرگی در تجارت تلفن های هوشمند است.

وی در ایمیلی به کارمندان خود گفت: “از آنجا که رقابت در بازار جهانی دستگاه های تلفن همراه شدیدتر شده است ، زمان آن فرا رسیده است که LG قضاوت سرد و بهترین انتخاب را انجام دهد. این شرکت تمام اقدامات احتمالی از جمله فروش ، برداشت و کوچک سازی تجارت تلفن های هوشمند را در نظر گرفته است.

پیش از این ، گزارشی از یک نشریه کره ای منتشر شده بود که نشان می داد این شرکت به دنبال خروج از بازار تلفن های هوشمند است اما در آن زمان ، ال جی گفت که این گزارش “کاملاً دروغ و بدون شایستگی” است. با این حال ، به نظر می رسد اکنون شرکت در حال پیشرفت در این مسیر است.

این شرکت با راه اندازی دستگاه های جدید با طراحی جدید ، سعی در تغییر نام تجاری تلفن های هوشمند خود کرد. همچنین به دنبال ارائه “wow factors” با دستگاه هایی مانند LG Wing بود. در حالی که این تلفن های جدید سر و صدا ایجاد می کنند ، اما از نظر فروش خوب نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید