گوشی های هوشمند OnePlus 9 و 9 Pro در مارس یا آوریل معرفی می شوند.

یک سال جدید آغاز شده است و اکنون زمانی است که اکثر تولیدکنندگان گوشی های هوشمند با هدف به دست آوردن سهم بیشتری از بازار با مشخصات و ویژگی های برتر تلفن های هوشمند خود ، پرچمداران تلفن های هوشمند خود را به بازار عرضه می کنند.

در حالی که شرکت هایی مانند شیائومی سامسونگ قبلاً گوشی های هوشمند پرچمدار خود را معرفی کرده اند ، شرکت های دیگر قصد دارند در هفته ها و ماه های آینده تلفن های شخصی خود را به بازار عرضه کنند. اکنون ، گزارشی در مورد راه اندازی OnePlus به صورت آنلاین در حال انتشار است.

طبق این گزارش ، انتظار می رود گوشی هوشمند پرچمدار آینده OnePlus در ماه مارس یا آوریل راه اندازی شود. با این حال ، هنوز چارچوب زمانی خاصی برای این کار در دسترس نیست اما انتظار داریم به زودی اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنیم.

در مورد مشخصات ، انتظار می رود دستگاه ها دارای گواهینامه IP68 باشند. گفته می شود که این تلفن هوشمند از چیپست Qualcomm Snapdragon 888 تغذیه می شود و بر اساس پیکربندی حافظه در چندین نسخه ارائه می شود.

این بار انتظار می رود این شرکت سه گوشی – OnePlus 9 ، 9 Pro و 9 Lite – روانه بازار کند. با این وجود ، ما انتظار داریم که جزئیات بیشتری در مورد گوشی هوشمند در روزهای آینده بصورت آنلاین منتشر شود و این شرکت همچنین ممکن است به زودی برخی ویژگی ها را تحریک کند.

دیدگاهتان را بنویسید