چگونه گروه چت خود را از WhatsApp به Signal منتقل کنیم.

WhatsApp اخیراً شرایط و ضوابط و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی را به روز کرده و پذیرش آن را برای همه کاربران اجباری کرده است. آن دسته از کاربرانی که شرایط به روز شده را تا 8 فوریه قبول نمی کنند ، نمی توانند به WhatsApp دسترسی پیدا کنند.

در شرایط به روز شده ، این شرکت جزئیات داده های کاربران WhatsApp را با Facebook و سایر شرکت های شریک به اشتراک می گذارد. اگر نگران اشتراک گذاری داده های خود هستید ، به جز تغییر سیستم عامل ، کاری نمی توانید انجام دهید.

اگر می خواهید سیستم عامل را تغییر دهید ، اگر نگران حریم خصوصی و امنیت هستید ، Signal انتخاب خوبی است. در این راهنما ، ما یک مرحله به مرحله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از شما بخواهید به راحتی یک گروه جدید در Signal ایجاد کنید و از اعضای یک گروه WhatsApp موجود بخواهید که به گروه Signal تازه ایجاد شده بپیوندند.

چگونه گروه WhatsApp را به Signal منتقل کنیم.

مرحله 1: اول از همه ، برنامه Signal را در تلفن هوشمند خود باز کنید.

مرحله 2: اکنون ، برای ایجاد یک گروه ، روی دکمه منو در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و از گزینه های کشویی ، “New Group” را انتخاب کنید.

مرحله 3: برای ایجاد یک گروه در Signal ، باید حداقل یک مخاطب اضافه کنید.

مرحله 4: پس از افزودن مخاطب ، روی دکمه پیکان ضربه بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

مرحله 5: اکنون باید نام گروه را وارد کنید و پس از آن ، بر روی دکمه “Create” کلیک کنید.

مرحله 6: پس از ایجاد گروه جدید ، به تنظیمات گروه بروید و روی Group Links ضربه بزنید و آن را روشن کنید.

مرحله 7: اکنون می توانید پیوند گروه را کپی کرده و در گروه WhatsApp به اشتراک بگذارید و همه اعضای آن گروه WhatsApp اکنون می توانند با آن پیوند به گروه Signal بپیوندند.

در حالی که این اجازه می دهد تا کاربران موجود WhatsApp گروه شما به گروه Signal تازه ایجاد شده بپیوندند ، با توجه به اینکه هر دو سیستم عامل کاملاً متفاوت و مستقل هستند ، نمی توانید چت ها و پرونده های رسانه ای را از WhatsApp به Singal منتقل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید