نحوه ادغام چندین سند PDF در یک فایل واحد در Mac

آیا سعی کرده اید چندین فایل PDF را به یک مورد اضافه کنید؟ خوب ، ویرایش PDF به آسانی همانند Microsoft Word نیست. اما ، اگر PDF هایی را برای ویرایش برای ترکیب آنها در یک پرونده انتخاب کرده اید ، یک ترفند سریع برای کاربران Mac وجود دارد.

اگر از Mac برای ایجاد PDF استفاده می کنید ، به احتمال زیاد Mac همچنین به شما امکان می دهد از چند PDF PDF یک فایل PDF ایجاد کنید. خواه می خواهید با چند فایل PDF ایمیلی ارسال کنید یا یک فایل ثابت برای همه داده های خود در فایل های PDF مختلف دارید ، می توانید این کار را بدون استفاده از برنامه انجام دهید. به این روش سریع برای ادغام اسناد PDF در یک فایل PDF نگاهی بیندازید.

نحوه ادغام چندین سند PDF در یک فایل واحد

Mac همراه با یک ابزار داخلی است ، با استفاده از Quick Actions ، می توانید فایلهای مختلف را در یک فایل PDF در Mac خود ترکیب کنید. پرونده های ورودی می توانند به صورت PDF ، تصاویر یا هر قالب فایل دیگری باشند ، اما همانطور که ما به دنبال ادغام PDF ها در یکی هستیم ، اقدام سریع به سرعت کار می کند.

1 : با استفاده از Dock Finder را در Mac خود راه اندازی کنید و به پوشه یا دایرکتوری بروید که دارای فایل های PDF برای ترکیب است.

2 : کلید Command را فشار داده و نگه دارید و فایلهای PDF را برای ترکیب انتخاب کنید.

3 : روی فایلهای انتخاب شده کلیک راست یا کنترل کلیک کنید و به Quick Actions واقع در پایین بروید.

4 : اکنون بر روی ایجاد PDF کلیک کنید تا پرونده هایی را که انتخاب کرده اید ترکیب شود.

فایل PDF ترکیبی به صورت خودکار با نامی مشابه اولین فایل PDF که انتخاب کرده اید ایجاد می شود. با این حال ، می توانید نام آن را به هر آنچه می خواهید یک بار ایجاد شود تغییر دهید. به این ترتیب می توانید اسناد PDF را در یک فایل واحد در Mac خود با استفاده از ویژگی Quick Actions ادغام کنید. با این ترفند می توانید چندین سند Word را نیز در یک فایل واحد ادغام کنید.

توجه: ترفند فوق در سیستم عامل macOS Mojave یا سیستم عامل بعدی کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید