چگونه حساب Google را از دستگاه Android یا iOS حذف کنیم.

تلفن هوشمند Android شما به شما امکان می دهد به ایمیل ، مخاطب و تقویم خود دسترسی پیدا کنید ، برنامه ها را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید و موارد دیگر ، تمام آنچه که شما نیاز دارید یک حساب Google است. شما می توانید بیش از یک حساب به تلفن خود اضافه کرده و داده ها را همگام سازی کنید ، اما با حذف یک حساب ، همه موارد مرتبط با آن حساب از طریق ایمیل ، مخاطبین و تنظیمات از تلفن شما پاک می شود. اگر به دنبال حذف یک حساب Google در Android هستید ، آنچه باید انجام دهید اینجا است.

نحوه حذف حساب Google از Android / iOS

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به تنظیمات تلفن هوشمند خود بروید. هر تلفن هوشمند اندرویدی با تولیدکننده متفاوت ممکن است دارای نرم افزار مبتنی بر Android یا رابط کاربری سفارشی در بالا باشد و تنظیمات در هر گوشی متفاوت است. روش زیر برای تلفن هایی است که از Android stock استفاده می کنند ، شما می توانید به سادگی در تنظیمات جستجو کنید یا بخش User یا Accounts را در آن پیدا کنید تا حساب Google خود را پیدا کنید.

1 : Settings را از طریق صفحه اصلی یا از طریق کشوی برنامه در تلفن خود راه اندازی کنید.

2 : روی Accounts ضربه بزنید. اگر حساب ها را نمی بینید ، روی «Users & accounts» ضربه بزنید.

3 : لیستی از حساب های برنامه های مختلف را مشاهده خواهید کرد ، روی حساب Google که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید.

4 : روی Remove account ضربه بزنید.

توجه: اگر این تنها حساب Google در تلفن است ، برای امنیت باید الگو ، پین یا رمز ورود تلفن خود را وارد کنید.

به این ترتیب می توانید حساب Google خود را از Android حذف کنید. اگر می خواهید حساب Google خود را از iPhone یا iOS حذف کنید ، به برنامه Google بروید (بگذارید بگوییم Gmail) و از حساب خود خارج شوید.

دیدگاهتان را بنویسید