نحوه حذف برنامه ها از آیفون

وقتی آیفون تازه ای می خرید خوشحال می شود و برنامه های متنوعی را نصب می کنید ، اما وقتی این تازگی از بین رفت ، مشخص نیست که چگونه می توانید از شر برنامه ها خلاص شوید.

این که بخواهید فضای را در آیفون خود را ایجاد کنید ، صفحه اصلی خود را مرتب کنید ، وقت کمتری در اینستاگرام بگذرانید یا نگرانی های امنیتی داشته باشید ، این راهنما به شما نحوه حذف برنامه های ناخواسته آیفون را نشان می دهد ، هر نسخه از آیفون که در حال استفاده از آن هستید.

نحوه حذف برنامه های iPhone در دستگاه های دارای iOS 13 به بالا

حذف برنامه های iPhone در دستگاه های قدیمی بسیار ساده است. در حالی که در صفحه اصلی هستید و برنامه ای را که می خواهید حذف شود ، بر روی هر برنامه ای فشار داده و نگه دارید . و پس از مدتی آیکون های برنامه ها به حرکت در میاد و در گوشه هرکدام از برنامه ها علامت ضربدری به وجود میاد که از آن برای حذف برنامه مورد می توانید استفاده کنید. و پس از انتخاب ضربدر کادری ظاهر می شود که در آنجا باید گزینه را انتخاب کنید. تا برنامه حذف شود.

نحوه حذف برنامه آیفون در دستگاه های iOS 14

روند حذف برای هر کسی که دستگاه به روزتری دارد و از سیستم عامل iOS 14 استفاده می کند تغییر می کند. این به این دلیل است که این نسخه از سیستم عامل iPhone کتابخانه برنامه جدیدی را معرفی کرده است.

در کتابخانه برنامه ها ، برنامه های شما به طور خودکار به دسته هایی طبقه بندی می شوند. بنابراین ، برنامه های رسانه اجتماعی شما همه در یک زیر مجموعه “اجتماعی” قرار می گیرند. با iOS 14 ، هنگام نصب برنامه های جدید ، آنها به برنامه شما اضافه می شوند. با کشیدن انگشت به سمت چپ از صفحه اصلی خود می توانید به کتابخانه برنامه خود دسترسی پیدا کنید.

نحوه حذف برنامه ها از آیفون

با یک دستگاه iOS 14 ، می توانید با ضربه و نگه داشتن یا نگه داشتن “فشار طولانی” روی برنامه ای که می خواهید حذف کنید ، برنامه ها را از صفحه اصلی خود حذف کنید. این گزینه های بیشتری را به شما نشان می دهد. این گزینه ها برای برنامه های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر یک برنامه ایمیل را فشار دهید و نگه دارید ، یک میانبر برای ایجاد یک ایمیل جدید خواهید دید.

برای برنامه های اساسی ، فقط دو گزینه اصلی خواهید دید – گزینه اشتراک برنامه و گزینه “حذف برنامه”. برای حذف از صفحه اصلی ، روی این ضربه بزنید.

تمام این فرآیند با این وجود جلوگیری از نمایش نماد برنامه در برنامه های زنده شما در صفحه اصلی آیفون است. اگر می خواهید برنامه را به طور کامل از iPhone خود حذف کنید ، باید به کتابخانه برنامه خود بروید.

چگونه یک برنامه iPhone را از App Library خود حذف کنیم.

از صفحه اصلی خود ، انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا کتابخانه برنامه را ببینید.

روی قسمت جستجو که در بالای صفحه شما ظاهر می شود ضربه بزنید و نام برنامه ای را که می خواهید حذف کنید جستجو کنید.

وقتی برنامه در نتایج جستجوی شما ظاهر می شود ، روی نماد برنامه فشار طولانی دهید. با این کار یک پنجره بازشو ایجاد می شود که به شما امکان حذف برنامه را می دهد. برای حذف ضربه بزنید.

کادری باز می شود که برای حذف برنامه باید آن را تأیید کنید تا برنامه را حذف کنید.

برای تأیید تصمیم خود آخرین بار ضربه بزنید و کارتان تمام شد!

دیدگاهتان را بنویسید